Znajdziesz nas nas

INFORMACJE OGÓLNE

Hotel Paradiso *** to luksusowy kompleks hotelowy, położony w malowniczej miejscowości Suchedniów w Górach Świętokrzyskich w sąsiedztwie pięknych lasów Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku Krajobrazowego, z dala od miejskiego zgiełku.

Hotel jest zlokalizowany blisko drogi ekspresowej S-7 Warszawa-Kraków, co zapewnia łatwy i szybki dojazd. To doskonały punkt wypadowy dla wycieczek pieszych, rowerowych i konnych, a także miłośników licznych atrakcji turystycznych.

Nasza oferta jest idealna dla klientów biznesowych oraz dla tych, którzy chcieliby w miłej atmosferze zrelaksować się, wyciszyć i odprężyć.

Motto Hotelu Paradiso „Daj Gościom, to czego rzeczywiście pragną!” w pełni prezentuje nasz stosunek do Klientów, których potrzeby są bardzo zróżnicowane. Goście są naszą inspiracją, dlatego wyznajemy filozofię indywidualnego podejścia do każdego z nich. Dokładamy wszelkich starań, by każdy czuł się w naszym Hotelu wyjątkowo i powracał do nas z prawdziwą przyjemnością.

Nasza profesjonalna kadra dba o bezpieczeństwo, profesjonalizm i fachową obsługę. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Gość mógł choć na chwilę oderwać się od codziennych kłopotów i trosk. Nie boimy się nowych wyzwań i z wielkim zaangażowaniem realizujemy nietypowe i trudne zamówienia.

Hotel przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Akceptujemy zwierzęta.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Cena za nocleg już od 65zł!

HOTEL PARADISO TO TWÓJ RAJ NA ZIEMI!

  

< Powrót do poprzedniej